PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38298}

Po drugiej stronie łóżka

El otro lado de la cama
5,9 920
ocen
5,9 10 1 920
Po drugiej stronie łóżka
powrót do forum filmu Po drugiej stronie łóżka

Film słaby jako erotyk, Średni jako muzyczny ale za to świetny jako komedia. Lekko, przyjemnie i zabawnie w dobrym stylu. Warto obejrzeć;)

5URre4l8

...i co najważniejsze: nie po amerykańsku :)

5URre4l8

.. dawno się tak nie uśmiałam :D świetna komedia! Idealny na poprawę nastroju ;) Szkoda, że film tak słabo zauważony.. pozdrawiam wszystkie melonowe dzieci xDD

ocenił(a) film na 7
green_gherkin

oj tak, scene z "Nino Melon" ogladalem do znudzenia i za kazdym razem plakalem ze smiechu:) perelka.

ocenił(a) film na 6
rSmo

Mnie akurat nie śmieszyła. Film i piosenki całkiem - całkiem, ale ich aranżacja, taniec bardziej przypominały "Komedię romantyczną".

5URre4l8

witam!
popieram! świetna komedia, można się uśmiać. dziewczyny fajnie zagrały... xD chociaż nie podobało mi się trochę zakończenie, no ale cóż.... ogólnie polecam!
oprawa muzyczna świetna!!!
pozdrawiam!

użytkownik usunięty
5URre4l8

Tak właśnie , ja tez popieram , komedia z tego filmu jest świetna, muzyka też mi się podobała , no i język hiszpański !

ocenił(a) film na 6
5URre4l8

Komedia, pomysł na komedię świetny. Taka zabawa między płciami no i seksem. W bardzo elokwentny i fajny sposób ukazana. Trochę te piosenki (wstawki) rażą. Za to piękna (jak zawsze) Paz Vega rekompensuje ubytki :))

5URre4l8

zgadzam się, film daje dużo dobrej zabawy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones